Přihláška na letní tábor Nový Borek (Jirkovo údolí) 2019

Autor: Houmr <cyber(at)irix-servis.cz>, Téma: Info o tabore 2018, Vydáno dne: 03. 03. 2019

Tak a máte tu k dispozici mírně zaktualizovanou přihlášku pro letošní tábor. Informace se zpracovávají elektronicky a odesílají e-mailem hlavnímu vedoucímu.

KAŽDÉ DÍTĚ SI S SEBOU MŮŽE VZÍT KAMARÁDA...NOVÉ DĚTI JSOU NA NÁŠ TÁBOR VÍTÁNY….

KDYŽ SE PŘIHLÁSÍTE S KAMARÁDEM, KTERÝ S NÁMI JEŠTĚ NEJEL, MÁTE SLEVU 200,- KČJe možné žádat o příspěvek odborové organizace, patřičný formulář naleznete v sekci download (v levém menu) ve formátu *.doc. Vytiskněte si jej a potvrzený zašlete na uvedenou adresu.

JE NUTNÉ, ABY SPOLEČNĚ S PŘIHLÁŠKOU BYL ZASLÁN „POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE…" bez tohoto potvrzení NEMŮŽE dítě na tábor odjet!!!! (posudek naleznete v sekci download -- levé menu

Tento dokument je nutné zaslat pomocí kamenné pošty či naskenovat a zaslat e-mailem na ilona.macakova@seznam.cz!!!

Částku je třeba uhradit na účet 2300208793/2010 (Fio banka a.s.). Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení dětí za které tábor hradíte. Částka je třeba uhradit do 15. června 2019.

Přihláška na letní tábor Nový Borek (Jirkovo údolí) 2019
dítě/děti (účastník)Poznámka : rodné číslo vyplňujte pouze číslice bez lomítka
bydliště

otec (stačí vyplnit alespoň jednoho rodiče) + číslo ve tvaru xxxyyyyyy
matka
spojení na rodiče během tábora :
E-mail: (Na tento e-mail obdržíte dodatečné informace o táboře a odjezdu
Upozornění: Jsem srozuměn/-a a souhlasím s tím, že moje dítě/děti se mohou vyskytovat na fotografiích zachycujících aktivity na letním táboře a některé z nich mohou být umístěny na webových stránkách našeho tábora (http://beh3.tabornici-kladno.com).
místo a datum vyplnění (DDMMYYYY např. 01032019)

Důležité : Potvrzení lékaře není nutné, jestliže má dítě platnou jednoroční prohlídku!!!!!!!! Pakliže toto vyšetření nemá je nutné stáhnout si přihlášku v sekci download (v levém menu), vyplnit na počítači, vytisknout, nechat potvrdit a zaslat pomocí "kamenné pošty"