Pokyny k odjezdu

Autor: Houmr <cyber(at)irix-servis.cz>, Téma: Info o tabore 2016, Vydáno dne: 25. 07. 2016

Už je čas. V článku naleznete vše potřebné ohledně odjezdu a příjezdu Vašich ratolesti Také se dozvíte jaké dokumenty jsou nezbytné. V neposlední řadě přijde i drobné připomenutí ohledně věcí potřebných a nezbytných.

Pokyny pro účastníky letního dětského tábora Borek 2016

 1. Obdrželi jste seznam věcí, potřebných na táboře. Seznam je orientační, ale bylo by dobré vědět, že věci označené vykřičníkem musí dítě mít bezpodmínečně!!! Zároveň je dobré označit menším dětem všechny věci jmenovkami, protože děti si často nepamatují, které věci jsou jejich.
 2. Při odjezdu na tábor odevzdáte také fotokopii průkazu zdravotní pojišťovny - FOTOKOPII a potvrzení o bezinfekčnosti – podepsané!
 3. Upozorňuji na to, že na tábor nebude připuštěno dítě s mobilem!!!!. Jednak nejsme schopni zajistit ve stanech jejich ostrahu, za druhé v táboře není možnost dobíjení, neboť nemáme elektřinu a za třetí dochází při zvýšené vlhkosti k poškození přístroje. Respektujte prosím toto nařízení!!!!! Nalezený mobil Vám zašleme nevyplaceně na Vaší adresu!!!
 4. Tábor prosím zaplaťte do Číslo účtu: 2300208793 / 2010 Do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno a příjmení dítěte!!! Děkuji…
 5. Na tábor dle rozhodnutí KHS KV nemají rodiče přístup.

  Organizační pokyny k odjezdu:

  • Odjezd z vlakového nádraží Kladno v sobotu 6.8.2016 v 10.15 hod
  • Příjezd tamtéž v pátek 20.8.2016 v 14:15 hodin
  • Děti z Ústí n/Labem mají odjezd od MAKRA z parkoviště. Je stanoven na 10.00 hodin a příjezd bude do Ústí tamtéž v 15 hodin.

Závěrem: Nedávejte prosím dětem zbytečně vysoké kapesné. Malé děti mohou peníze deponovat u vedoucího. Všechny věci uložte nejlépe do kufru a nezapomeňte, že součástí tábora budou i výpravy. Proto je nezbytné, aby každé dítě mělo svůj vlastní batůžek na záda, kam by se vešly věci na tyto výpravy. Batůžek 15x15 cm opravdu nestačí!!! A ještě jedna prosba: nezasílejte dětem balíčky se sladkostmi. Jednak děti opravdu dostávají jídlo 5x denně, za druhé si myslím, že našim dětem omezený přísun sladkostí jenom prospěje a také mi potom děláte z hospodářky soumara.

Adresa tábora: Tábor Nový Borek „Jirkovo údolí“, pošta Žlutice, 364 52
Telefonní kontakt pro naléhavé případy: 603 80 53 81, 604 27 48 82.
www stránky: beh3.tabornici-kladno.com

Letní tábor jsme pojmenovali s vděčností po zemřelém MUDr. Jiřím Morávkovi.