Borek u Žlutic
LDT Borek u Žlutic
LDT Borek u Žlutic 2005
 Datum: 21. 01. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy |
   


  Informace
Borek u Žlutic
LDT Údolí mlh: 2020
Copyright Houmr 2020

Sponzoři Statutární město Kladno Makro Cash & Carry ČR s.r.o.


  Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


  Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

  On-line
Právě je připojených:
1 čtenář.

* Třídenní výprava (All iX!) Po kamenech, skalách a dlouhých cestách
Vydáno dne 07. 09. 2008 napsal/a Houmr (4201 přečtení)

Kolem tří desítek kilometrů na tři dny může někomu připadat málo a někomu zase nesnesitelně moc. Naše děti se celkem držely jen jejich závratná rychlost nás poněkud brzdila a tak jsme docházeli se soumrakem. Kolik že to bylo? Jen se jich zeptejte sami. Každopádně našlapali více jak ostatní oddíly dohromady. Tak dost bylo úvodu, pojďte se přesvědčit jak se chodí od kamenu ke kameni, přes skálu k rybníku. To vše z družinou All X (zaznamenal Martin)

Ráno začalo strašně. Nejdříve budíček a hned na to rozcvička. Pak jsme si šli vyčistit zuby a šli jsme balit. Pak zacinkal zvonek a všichni šli na snídani, na kterou se Bizy těšil, protože držel hladovku. Tak jsme se najedli a šli dobalit zbytek věcí. Když jsme dobalili, tak jsme čekali. Sice nevím na co, ale čekali. A pak jsme vyrazili cestou na Semtěš a pak do Žlutic. Jak jsme šli tou cestou do Žlutic, tak co se nestalo...Míša hodil držku. Všichni se začali řezat ale nejvíc Paprik s Vojtýsem. Tak jsme se dosmáli, šli jsem na nádraží. Shodili jsme krosny ze zad a šli ještě nakoupit do Alfy.

Když jsme došli zpátky na nádraží, tak jsme chvíli čekali na vlak, když přijel, tak jsme nastoupili do něj a jeli na stanici jménem Blatno. Tam jsme vystoupili a šli jsme někam, no nevím kam ale to je fuk. Jak jsme šli okolo nějakého rybníčku. Tak jsme s Vojtou a s Bižuem a s Paprikou přemluvili Houmího a jeho doga, že smočíme zadky. Tak jsme se šli převlíknout a čekali až Lenička testne vodu. Sice říkala, že je studená, ale neposlouchali jsme a vlezli jsme tam. První jsem šel já, pak Vojta, Bižu, Sejček, Paprik a nakonec Žabák. Tak jsme se smočili, oblékli a šli dál.

Šli, šli, šli až jsme někam došli. Došli jsme k takém šutrům, nebo spíš k také skále. Tak jsme se s Houmího kámošem Petrem rozhodli, že tu skálu vylezem. Tak jsme jí vylezli, zase slezli a pak odešli. (Petr šel s náma). A zase jsme šli, šli a šli až jsme došli k takým šutrům a tam jsme přespali. Když jsme se ráno vzbudili, tak jsme se najedli snídaně a vyrazili dál. Šli jsme takou divnou cestou a vsázeli se, že Míša hodí tlamu. Samozřejmě, že jí hodil, a tak jsme se mu zase smáli a šli dál. Šli, šli a šli až jsme prošli takovou lakatošskou vesničku a šli směrem do města jménem Jesenice. Tak jsme tam došli a šli nakoupit a nabrali vodu.

A šli jsme zase dál až jsme došli k ňáký Bábě a Dědkovi a tam jsme přespali. Ráno jsme se najedli a vyrazili do městečka, kde bylo nádraží. A pak jsme nasedli do vlaku a jeli, a pak jsme přestoupili a jeli až sem do tábora. Konec

tridenak - All X 1
tridenak - All X 2
tridenak - All X 3
tridenak - All X 4
tridenak - All X 5
tridenak - All X 6
tridenak - All X 7
tridenak - All X 8
tridenak - All X 9
tridenak - All X 10
V původním znění přepsala Kája :-)


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

  Novinky
07.08.2014: Radostná událost či jak se to říká
Kdyby Vás to někoho zajímalo, tak Lena Králová (Dudková) si zajistila zábavu na dlouhé zimní večery. Narodila se jí (a samozřejmě Kubovi) Eliška. Hodně stěstí.

27.02.2014: Halka ma Adama
Dnes v 0:40 se nam narodil Adam. Zatim vypada vse v poradku. Halka

23.12.2012: Nový Borek 2012
Martin Husák pro Vás připravil průřez minulým táborem. Sice to nebylo hned, ale k Vánocům snad potěší.

 
Batika 6
Vesele momentky z galie i Rima
zobrazení: 698
známka: 0

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.