Borek u Žlutic
LDT Borek u Žlutic
LDT Borek u Žlutic 2005
 Datum: 23. 01. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy |
   


  Informace
Borek u Žlutic
LDT Údolí mlh: 2020
Copyright Houmr 2020

Sponzoři Statutární město Kladno Makro Cash & Carry ČR s.r.o.


  Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


  Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

  On-line
Právě je připojených:
1 čtenář.

* Dvoudenní výprava (Historix) Luhov
Vydáno dne 08. 02. 2009 napsal/a Houmr (3858 přečtení)

Pokud jste na táboře napsali článek, který se tu dosud neobjevil, možná budete překvapeni. Snad mile, možná i nepříjemně. Záleží na tom jestli byste byli radši kdyby onen článek shořel nebo se už nemůžete dočkat až se tu zrovna váš výtvor objeví. Každopádně jeden kousek tu pro vás mám a doufám, že tu dlouho nebude sám.

Tak to jsme jednou šli s veselou na dvoudeňák... To byla ale sranda.

Trasa vedla do Luhova přes Toužim. Nejdřív jsem nechápala proč zrovna přes Toužim. Logické myšlení mě dovedlo k nápadu, že všichni chtějí do krámu. To naprosto nechápu, vždycky když někam jdem, tak první cíl je obchod... fakt nechápu.

Vlakem se nám z Borku jelo dobře, vlakem se vždycky jezdí dobře. Přejeli jsme Luhov a pokračovali do Toužimi. Huráá. Toužim. Čekala nás šokující zpráva - byla neděle, krámek byl zavřen. Ještěže existuje COOP - haha jednota. V tu chvilku bylo všem ukradený jestli je to jednota a že maj za chvilku zavírat. Odcházeli jsme s plnejma igelitkama, jako obvykle.

Odpočinek byl za náma. Venku panovalo takové horko, že se všichni svlékali do kraťasů. Cesta byla celkem krátká, ale na sluníčku - tím hůř. Zastávka Luhov, "A teď kam?" ptali se všichni. "Po kolejích to bude nejjednodušší." Každou chvíli jsem se otáčela jestli nejede vlak. prostě zvláštní pocit.

Dorazili jsme na místo. "Tady budeme spát?" vypadalo to tam příšerně. Všude kopřivy, vysoká tráva a ohniště nebylo vidět. Domíno, Sejr, Onra a Míša šli pro vodu a ostatní vysekávali kopřivy. Řeknu vám, po tomhle zážitku nikdo z nás nemá revma. Po dlouhé únavné práci, další práce. Schylovalo se už k večeru, oheň plápolal a my si vyprávěli strašidelné historky. Smyčka jich má teda dost. Povím vám, tu noc sme snad nikdo nespal, jak jsme se báli.

Ráno klasika - vstát, uvařit čaj, namazat chleby, atd.

Ten den se od nás odpojila Kotě, nestihli jsme se ani pořádně rozloučit. Trasa mi přišla nekonečná. Přes Zbraslav, kde jsme nabrali vodu a já jsem si sedla do mraveniště, měla jsem celej poďobanej zadek, do Borku a přes strašné kopřivy pod hrádkem, kde si všichni zničili boty a potom nadávali na Klavída. Ani se nedivím, všichni byli od bláta.

Tak to byla naše cesta. Celkem skvělé dva dny.( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

  Novinky
07.08.2014: Radostná událost či jak se to říká
Kdyby Vás to někoho zajímalo, tak Lena Králová (Dudková) si zajistila zábavu na dlouhé zimní večery. Narodila se jí (a samozřejmě Kubovi) Eliška. Hodně stěstí.

27.02.2014: Halka ma Adama
Dnes v 0:40 se nam narodil Adam. Zatim vypada vse v poradku. Halka

23.12.2012: Nový Borek 2012
Martin Husák pro Vás připravil průřez minulým táborem. Sice to nebylo hned, ale k Vánocům snad potěší.

 
Pirati z Borku u Zlutic - 51

zobrazení: 95
známka: 0

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.